30.08.2012

Imagin o Narry'm

Obudziłaś się rano w białej pościeli. Nie wiedziałaś gdzie jesteś, a obok Ciebie leżał jakiś chłopak. Nie miałaś pojęcia o co chodzi… próbowałaś sobie coś przypomnieć ale na nic. Wyskoczyłaś z łóżka jak poparzona gdy go zobaczyłaś. Leżał tyłem do Ciebie więc nie widziałaś jego twarzy – poszłaś z drugiej strony zobaczyć kim był. Zobaczyłaś a tam leżał Harry Styles we własnej osobie. Wyszłaś z pokoju a na korytarzach domu był jeden wielki śmietnik. Nie miałaś pojęcia co robiłaś tej nocy, a przede wszystkim co robiłaś z Harrym. Zeszłaś na dół i napiłaś się wody. Nagle ktoś objął Cię od tyłu – był to Harry. Chociaż bardzo lubiłaś One Direction i Harrego powiedziałaś żeby Cię puścił.
- Słuchaj ja Cię nawet nie znam. Nie pamiętam co się wydarzyło tej nocy ale przepraszam muszę iść.
- Nie pamiętasz?! Wow. – dużo się działo…
- Co się wydarzyło tej nocy? Opowiedz mi – nic nie pamiętam…
Harry opowiedział Ci o całym wieczorze a ty z wielkim zdziwieniem patrzyłaś na niego gdy ci to mówił. Nie wiedziałaś co powiedzieć. Nigdy w życiu nic takiego Ci się nie zdarzyło… Harry podziękował Ci za tą noc i odprowadził Cię pod dom.. Pożegnaliście się i weszłaś do domu. W twoim telefonie nie wiadomo jakim cudem znalazł się jego numer telefonu. Chwilę później dostałaś sms’a od Harrego czy nie chciałabyś się z nim spotkać. Odpisałaś „z wielką chęcią”. Poszłaś do swojego pokoju i próbowałaś sobie przypomnieć coś z poprzedniej nocy ale na marne. Godzinę później spotkałaś się z Harrym u nich w domu. Całą piątką oglądali TV. Przywitałaś się z Harrym i poznałaś resztę chłopaków. Bardzo dobrze wam się rozmawiało… Z dnia na dzień co raz częściej spotykaliście się w szóstkę.

* Rok później *

Zaprzyjaźniłaś się z całą piątką. Najbardziej z Harrym. Byliście zawsze blisko siebie. Tobie jednak podobał się ktoś inny – a mianowicie Niall. Był taki słodki. I jeszcze te jego błękitne oczy – marzenie! Jeszcze trochę zbliżyłaś się do Niall’a tak że po kilku dniach zaczęliście się spotykać. Niall poprosił Cię o chodzenie przy wszystkich chłopakach, pocałowaliście się  – Harry wybiegł z domu, chyba był wściekły. Przeprosiłaś chłopaków i pobiegłaś za nim – w końcu byłaś jego najlepszą przyjaciółką. Zauważyłaś go jak siedział na chodniku kilka przecznic dalej. Podbiegłaś do niego i zapytałaś o co chodzi.
- Chodzi o to że… dobra walę prosto z mostu. Jestem zazdrosny! Podobasz mi się od pewnego czasu, a teraz jeszcze twój związek z Niall’em. Nie wiedziałem, że Ci się podoba.
- Tak samo ja nie wiedziałam, że ja ci się podobam. Nie mogłeś mi od razu powiedzieć?
- To nie takie proste jak Ci się wydaje…
Wróciliście do domu. Po Harrym było widać zazdrość. Spotykałaś się z Niall’em i pewnego razu po imprezie wylądowałaś z nim w łóżku. Niall wyjechał w trasę z chłopakami – wszyscy pojechali oprócz Harrego. Podobno miał coś do załatwienia. Po 2 tygodniach okazało się że jesteś w ciąży. Poszłaś do lekarza i potwierdził twoje obawy. Niall wrócił z trasy i o wszystkim mu powiedziałaś. Jednak miałaś coś z Harrym na sumieniu.
- Kate musimy mu w końcu powiedzieć.
- Dobrze powiem mu ale jeszcze nie teraz…
Następnego dnia postanowiłaś z Harrym wyznać Niall’owi prawdę.
- Niall słuchaj… - zaczął Harry
- Bo ja nie jestem pewna czy to jest twoje dziecko – dokończyłaś
- Ale jak to możliwe? Czy wy? Razem?
- Tak – powiedział Harry
Niall z wściekłości przywalił mu. Z nosa Harrego polała się krew. Harry nie zareagował powiedział że zasłużył sobie na to. Gdy urodziło się dziecko okazało się że to jednak dziecko Harrego. Niall trochę posmutniał. Zdziwiło Cię jednak coś  - ty jesteś brunetką a Harry szatynem, dlaczego więc dziewczynka miała blond włosy i błękitne oczy? To było bardzo ciekawe.
Po wyjściu ze szpitala nie wiedziałaś co zrobić. Jak mam być z Niall’em i wychowywać dziecko z Harrym? To nienormalne. – pomyślałaś.
Niall powiedział Ci że nie wytrzyma tego i zerwał z Tobą. Ty byłaś załamana – Harry Cię pocieszał. W końcu okazało się że zostałaś panią Styles. A dziewczynka nazywała się Angelina Kate Styles.

/GiGi.

2 komentarze:

  1. nie podoba mi się :s

    OdpowiedzUsuń
  2. no własnie to nie realne mi tak samo sie nie podoba a tak wogóle jak moze byc dziecko blondynem jak ona jest brunetka a harry szatynem a nie przypadtkiem to dziecko nialla

    OdpowiedzUsuń